O firmie

Firma budowlana 'Denex' od samego początku była związana głównie z Systemami Dociepleń Elewacji Budynków oraz Termomodernizacją realizując inwestycje na budynkach jedno i wielorodzinnych, blokach mieszkalnych jak i na obiektach użyteczności publicznej na terenie województwa śląskiego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, rozszerzeliśmy swoją działalność o izolacje termiczne budynków oferując ocieplenia pianą poliuretanową metodą natrysku poprzez dwukomponentowe systemy natryskowe. Stworzyliśmy nową markę o nazwie IZOLACJE - DENEX, specjalizującą się w produktach poliuretanowych. Zakres naszych usług w izolacjach termicznych pianą poliuretanową jest bardzo szeroki, m.in.:
 

O sile i konkurencyjności naszej Firmy stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów, bogate zaplecze sprzętowe oraz dbałość o warunki pracy załogi. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, służymy profesjonalnym doradztwem, posiadamy nowoczesny sprzęt i pracujemy na najlepszych materiałach, sprawdzonych i renomowanych producentów. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, zyskujemy Państwa zaufanie.

W krótkim okresie czasu staliśmy się solidną, profesjonalną i cenioną firmą budowlaną. Wysokie kwalifikacje naszego zespołu, oraz znajomość zagadnień wykonawczych, pozwalają nam podjąć się złożonych i skomplikowanych projektów. Posiadając własne zaplecze techniczne, logistyczne oraz możliwości dostawcze, jesteśmy firmą w pełni samodzielną oraz przygotowaną na nowe doświadczenia związane z wysokimi aspiracjami Firmy.

Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie i precyzyjne podejście do każdego powierzonego zadania oraz profesjonalizm, zapewnią Państwu usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z naszych usług!

 

Referencje

PROFI-BUD M.Skotnicki, T.Komorski S.C.